Hatsukoi |Kapitola 6.|

25. listopadu 2015 v 21:04 | Sumiya & Shiko-chan |  Hatsukoi
Udělá to někomu radost? Další kapitola Hatsukoi ^^ A už se tam něco děje! Ale zase jsme to šikovně rozsekly v tom nejlepším ^^ musíte nás milovat :D fakt že jo ^-^" Ale jinak doufám, že to udělá radost jedné osobě, u které si nepamatuju jméno xD ale vim, že mi u poslední kapitoly skandovala, že chce další xD snad ti to udělá radost, neznámá osobo xD *akorát je líná se podívat jak se jménuje, neber si to osobně*

Yuki

Přišlo mi divný, že lezem do pokoje oknem, ale jakmile jsem spatřil ten dav blížících se holek pochopil jsem. Když jsme vlezli dovnitř. Tooru zavřel okno, zamkl dveře, zatáhl závěsy a padl do postele. Já je jen usmál a stál. "Pojď, pojď." Usmál se Tooru poplácal na svůj klín. A já jen sklopil hlavu a smál se. Tooru vstal a přešel ke mně. Chytl mě za bradu a zvedl mi hlavu. "Nějaký růžový ne?" A začal se smát. Já samozřejmě opět nahodil svůj, již už známí, poker face. "Hah.. tak proto miluješ jahody?" A smál se dál a já pokračoval ve svém poker facu. Uslyšel jsem jak něco lítá do okna, přešel jsem tedy k němu a koukl se skrz závěs. Tooru přišel ke mně a ze zadu mne objal. "Toho si nevšímej, chtějí jen mou pozornost, kterou ale teď budu věnovat jen a jen tobě Yuki-chan" A položil si hlavu na mé rameno. Já se o něj opřel a zavřel oči. Cítil jsem jak mě Tooru začal hladit, je to příjemný... Najednou si mě otočí a když otevřu oči, tak je obličejem tak neuvěřitelně blízko, cítím dokonce i to jak dýchá... "Vypadáš jak jahůdka." Řekne potichu a nahodí svůj perverzní úsměv a líbne mne na nos.

Tooru

Už to nemůžu vydržet! "Yuki...." Řeknu svůdně, chytnu ho pod zadkem, a vysadim na parapet okna. "T-Tooru...." Vykoktá překvapeně, a lehce vyděšeně. Nahnu se ke jeho uchu, a zašeptám: "Bude se ti to líbit... slibuju...." Zašeptám, a následně mu jazykem přejedu přes ušní lalůček. Pravou rukou mu zajedu pod košili, a levou si přitáhnu jeho tvář blíž k té mé. Má tak roztomilý výraz! Zahledim se hluboko do jeho očích. Přivřu oči. Bojí se.... Usměju se, a ruku z pod jeho košile vyndám. Pohlédne na mě překvapeným pohled. Blbě se usměju, popadnu ho do náruče, a odhodim do postele. "N-Ne!" Vyjekne, a snaží se dostat z postele. Byl jsem však rychlejší, a než se naděl byl jsem nad ním. "Uvolni se, miláčku." Zašeptám a políbim ho na rty. Chvíli vzdoruje, ale nakonec se poddá. Odtáhnu se od jeho rtů, a jazykem zaútočim na jeho krk.

Yuki

"Tak mi aspoň nedělej cucflek..." Zakňourám. Ale moc to asi nepomohlo. A jen se pousměju. "A....h....." Cítil jsem jak mi projel rukou přez rozkrok. Zvedl hlavu a já se usmál svým nevinným úsměvem. Rukou mi zvedl vlasy, které jsem měl přes čelo a líbl mne na něj. Rozepl mi košili a začal líbat nejdřív na krku a postupoval níž a níž, až se dostal k bradavkám... "Ah... T-tam ne..." Začal jsem protestovat a snažil jsem se jeho hlavu odtlačit, ale nešlo to. Zakryl jsem si obličej rukou. Tooru po chvilce přestal a zadíval se na mne, chytl mě okolo pasu a zvedl a posadil na klín. Sundal mi košili. Koukal jsem na něj a pak si opět zakryl rukami obličej a sklopil hlavu. "Copak miláčku? Je něco špatně?" Optal se mne Tooru starostlivě. "N-ne...." Tooru mi sundal z obličeje ruce a přitiskl si mě na něj a začal mne pomalu a něžně líbat. Chvíli jsem na něj zíral, protože jsem to nečekal, ale pak jsem zavřel oči a objal ho okolo krku a nechal se unášet jeho polibky.

Tooru

Usmál jsem se do polibku, a pomalu mu začal rozepínat kalhoty, které byli za chvíli dole i se spodním prádlem. "Ooooh, miláčku.... jsi nějaký vzrušený..." Řeknu provokativně, a lehce mu přejedu po vzrušeném údu. "A-ah..." Zasténal, ale hned si zakryl pusu, aby nevydával nic podobnýho. "Ale no tááák! Yuki-chan, chci tě slyšet..... udělej mi radost...potom udělám radost já tobě..." Zaprosim s úsměvem. Chvilku neví, kam s pohledem, ale pak mi vyhoví, a ruku si dá pryč. "Hodný chlapec...." Zalibuju si, a začnu ho uspokojovat. "T-Toooooru....." Protáhne mé jméno celkem nahlas, a prohne se v zádech. "Hmmm, líbí?" Optám se svůdně. Celý červený v tváři nejistě kývne, a odvrátí ode mě pohled. Prsty mu začnu mapovat jeho pokožku na zádech, a pomalu se začnu přesouvat k jeho zadečku. Něžně ho přes něj pohladím. "Máš tak krásně jemnou pokožku..." Zašeptám, a vniknu do něj opatrně jedním prstem. Začne sebou cukat, a trhat se z mého objetí. "N-ne... přestaň! Nechci... B-bojim se.... nech toho... prosím...." Zavrtí hlavou. Zakroutim hlavou, a volnou rukou si ho za pas přitáhnu k sobě. "Když jsme tak pěkně začali, nemůžeme toho teď jen tak nechat. Navíc..... jsi vzrušený." Řekl jsem a začal se smát. "No a? To přejde... P-prosím..." Zaškemrá, a začne se znovu cukat. "Heh, to je pravda. Přejde tě to. Ale nezapomeň, pořád jsem s tebou, a věř, že se mnou tě to jen tak nepřejde. Já ti to totiž nedovím, abys věděl." Zasměju se hlasitě

Yuki

S-sakra! Má pravdu! Dokud jsem v jeho přítomnosti, to nechtěně příjemné vzrušení nezmizí! "A-ale-!" Zaprotestuji, ale Tooru mě zarazí. "Dovol mi, abych tě uspokojil...." Sjel rukama z pasu až na boky. Cukl jsem sebou. Nevědomě jsem kývl k souhlasu. "Opravdu?" Řekl s perverzním úsměvem, a než jsem stihl odpovědět, sesadil si mně z klínu na kraj postele, a on si klekl přede mně. Chytl mě pod koleny, a roztáhl mi od sebe nohy. Zachvěju se, když ucítim jeho teplý dech na svém přirození. "T-Too-ru..." Vykoktal jsem, a ve chvíli, kdy jsem to nejmíň čekal, mi ho celého pohltil. Nejdřív pohyboval hlavou pomalu, ale postupně zrychloval tempo. A když už jsem skoro byl, tempo zpomalil na nesnesitelně pomalé. "Tak šup..." A udělám na něj psí oči. Povzdechne si, a zrychlí. Hned vyvrcholím a prohnu se v zádech. Po chvilce padnu na postel a vydýchávám se. Tooru si lehne vedle mne, přikryje a obejme.

Tooru


Jen pozoruji jak Yuki pomalu usíná. Jakmile usne jen se zasměju a začnu ho hladit po vlasech. Trošku se ve spánku pousměje. "Kawaii..." Zašeptám potichu a položím si hlavu hned vedle něj a rukou, kterou jsem ho hladil ho chytnu za tu jeho. A opět se usměju a líbnu ho do vlasů. Nemůžu uvěřit, že se mi podal tak rychle.... To jsem tak okouzlující? Zamyslel jsem se, ale hned na to mi to z hlavy vyšoupl Yuki, který se ke mně přitiskl, a hlavu zabořil do mé hrudi. Ještě chvíli jsem ho hladil po zádech a bocích, ale nakonec přemohl spánek i mě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blanche Blanche | Web | 26. listopadu 2015 v 12:47 | Reagovat

Ja vzdy jen smutne brumlam proc jsou dily tak kratke! TT__TT Tohle je nadhernyyy, prosim prosim dalsi diiiiiil. ^^

2 Saki Saki | 28. listopadu 2015 v 13:19 | Reagovat

Kawaii 😸😻
Další díl

3 Sumiya Sumiya | E-mail | Web | 28. listopadu 2015 v 13:59 | Reagovat

[1]: Hehe... my jsme si  Shiko-chan dali limit 1000 slov na díl :D proto jsou tak krátké :D zkusim Shiko-chan přemluvit na vyšší limit slov, třeba mi to vyjde :D pro čtenáře cokoliv :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama