In a Sign of Bloody Rose III

30. června 2015 v 10:00 | Sumiya |  In a Sign of Bloody Rose
Elie- Modrá
Alicio- Červená
Yasu- Tmv. zelená
Taka- Fialová
Hanzel- Sv Zelená
Adel- Bílá
Alice- Sv. Růžová

Hned, co Alicio odešel, a byl jsem si jistý, že je už v tahu, vylezl jsem z postele, oblékl si uniformu, a obul si boty. Vyrazil jsem do chodby, a začal hledat svého milovaného. Sice jsem chvíli bloudil, ale nakonec jsem ho našel. Zaťukal jsem na dveře, a čekal, až mě vyzve. Po celém dnu, jsem se na něj hrozně těšil, a teď když to Aliciovi nevadí, s ním můžu být kdykoli a kdekoli, aniž bych mu ubližoval. Dveře se otevřeli, a v nich stál Taka. Byl celkem překvapený. "Yasu? Co tu děláš?" Řekl, a zatáhl mě dovnitř. "Aliciovi nevadí náš vztah!" Vykřikl jsem, a skočil mu do náruče.
"Opravdu? A jak to víš?"
"Sám mi řekl, že si našel někoho jiného."


Nevěřícně jsem na Yasua koukal. Jako fakt? "Alicio si někoho našel?" Zalapal jsem po dechu. "Taka? Co je?" podíval se na mě starostlivě.
"A víš, kdo to je?"
"Ne, to mi neřekl." Zavrtěl hlavou. "A ty to snad víš?" Vybalil hned na to.
"Víš, jak unesl toho šlechtice……" Zakýval hlavou. Ale pak se zasekl, a vykulil na mě oči.
"To jako vážně? Toho mladého …"
"A co ty…?"
"To je pravda!" řekl nakonec s úsměvem. Usmál jsem se na něj a objal ho. Objetí mi opětoval. Pomalu jsem ho navedl k posteli, a spolu s ním do ní spadl. "Taka…." Zavrněl, a rukou mi zajel pod kimono. "Ale, ale…." Chytl jsem ho za ruku, a na oplátku, jsem mu vyhrnul tričko. "Taka…" Zasténal. Přisál jsem se k jeho rtům, a vnikl do jeho útrob jazykem. Zasténal mi do polibku, a objal mě okolo krku. Ruku jsem vytáhl, z pod jeho košile, a objal ho okolo boku. "Taka
~" Zamručel nesouhlasně. "Ne, ne. Dneska ne. Nechci to uspěchat…." Zavrtěl jsem hlavou. "Ale no tak ~ já se na tebe tak těšil ~" Víc mě objal a políbil na rty. "Jak jsem řekl! Dnes! Ne!" řekl jsem o něco přísněji. Yasu ruce stáhl, a nic neříkal. Chytl jsem ho za pravou ruku, a on bolestně vyjekl. "C-co je?!" Řekl jsem starostlivě. "Ruka……bolí…" Hned sem ho pustil, a rukáv mu vyhrnul. Měl tam ránu, která se táhla od zápěstí až k loktu.
"To samí zranění měla i Alice!"
"No právě! Ti lidé, co to udělali mě a Alici, to taky udělají tomu klukovi!"
"A proč by to dělali?" Nechápal jsem. "Chtějí zranit Alicia….."


Pomalu jsem otevřel oči, a zjistil, že jaksi neležím v posteli, ale na zemi, a né sám. Na mé odhalené hrudi ležel Elie, a v klidu oddychoval. Doufejme, že se probudí dřív. Jen nad tou myšlenkou se musím perverzně usmát. Těch věcí, co sním, budu dělat. To bude zajímavé. Zatřepal jsem hlavou, a vyhnal tak nahého Elieho z mé hlavy. Vzal jsem ho náruče, a položil do postele. Následně jsem se převlékl do své uniformy, a šel za Alicí. Otevřel jsem dveře, a málem zakopl o Claudia, který si spal před mými dveřmi. Claude stál vedle, a zaujatě ho pozoroval. "Ehm, mohl bys ho dát někam jinam?" Řekl jsem nabroušeně. Na ně dva nemám zrovna náladu. "Omlouvám se, pane." Řekl Claude, a snažil se nevybouchnout smíchy. Hned co zalezl, i s Claudiem na zádech, rupl v hlasitý smích. Musel jsem se nad tím uchechtnout. Pomalu jsem se dal do kroku, a šel za Alicí, která musí být už vzhůru. Zaťukal jsem, a otevřel dveře. Hned mě atakovala polštářem, který vypadal jako kočka. "A-alicio? J-já nevěděla, že jsi to ty…." A málem se rozbrečela. "Ne ne ne, dneska už žádné slzy." Objal jsem, a ona mi objetí opětovala.


Upravoval jsem si svou uniformu, a přitom se usmíval na dívky, které jsou s námi v lodi. Málem ze mě omdleli. Spokojeně jsem si oddychl, a podíval se na Adela, mého parťáka. "Co ten výraz?" Šťouchl jsem do něj. "Heh? C-co je ti do toho jak se tvářím!!" Vyštěkl po mně, až se mi postavili vlasy. "Já jenom že ti víc sluší úsměv…." Usmál jsem se na něj, a on zrudl až po uši. Hmmm, nějak si začínám říkat, že jsem asi na kluky…..teda, chtěl jsem říct, že musím za Aliciem. "Adel, půjdeš se mnou za Aliciem?" Jenom kývl, a nic neříkal. Chytl jsem ho za paži, a na všechny se cestou usmíval. Adel z toho jenom protočil oči, ale nic neříkal. Tajemně jsem se usmíval, a přitom vypadal jako vrah. Cestou jsme narazili na Alicia, a tak jsem se ho rovnou zeptal:
"Alicio-sama, chtěl jsem se vás zeptat, jestli ti lidé, co včera zaútočili na Taku-san, máme popravit veřejně?"
"Klidně, ať ostatní vidí, že to nemají dělat." Kývl jsem a Adela za sebou táhl jako pytel. "Přidej trochu!" Pobídl jsem ho, a plácl přes zadek, až vypískl. Hned, co se moje ruka dotkla jeho pozadí podruhé, radši přidal do kroku, a k tomu zavrčel: "T-ty perverzáku!!" Nato jsem se usmál a řekl: "Taky tě mám rád." A dál jsem ho táhl do sálu, na ty popravy.


Perverzní úchyl!!!


Pomalu jsem se táhl do sálu na popravu těch dvou týpku, co mě chtěli zabít. Ale než jsem tam stačil dojít, někdo mě praštil něčím do hlavy…..


Ups! To byla asi až moc velká rána. Pomalu jsem přešla až k Takovo ležícímu tělu, a šťouchla do něj prstem. Povzdechla jsem si, a zahleděla se do dálky. "Alicio!!" Zakřičela jsem, a zamávala mu. Hned jak mě uviděl, se usmál, a zastavil se až u mě. "Co jsi mu udělala tentokrát?" Podíval se na bezvládné tělo Taky a pak na mě. "No, hodila jsem míček, a on tam zrovna přešel, Taka. Nechtěla jsem mu ublížit." Sklopila jsem hlavu. "Tak si příště dej větší pozor, ano?" V očích mi to štěstím Zajiskřilo. "Ano!!"

Pomalu plynul den za dnem, až nakonec uběhl týden, a Elie se konečně probudil. Alicio byl šťastný z toho, že bude moct provádět své zvrhlosti, a Tsubaki byl šťastný z toho, že se mu to kouzlo povedlo.


Ležel jsem v posteli, a koukal do stropu. Nějak si říkám, že mi něco strašně chybí, ale nevím co. Najednou se otevřeli dveře, a v nich stál Alicio. Byl jsem šťastný, že ho vidím. Vyskočil jsem z postele, a skočil mu do náruče. Skoro jsem ho povalil. "Copak? Co tak najednou?" Zamlaskal mi do ucha, a vzal do náruče. "Sám nevim, ale strašně si mi chyběl…." Usmál jsem se na něj, a nenuceně ho políbil na rty. Objal jsem ho okolo krku. Pomalu mě odnesl do postele, kde mě položil, a začal něžně líbat.


Vnikl jsem mu do úst jazykem, a začal mu mapovat jeho pokožku pod kimonem, které jsem z něj za chvíli svlékl. Vyskytl se mi pohled na bezbranné, a vzrušením chvějící se tělíčko, které čeká na můj dotek. Rukou jsem mu začal dráždit jednu bradavku, a tu druhou jsem začal o pečovávat jazykem. Hned, co jsem se jich dotkl, se vzrušili. Je tak citlivý. Jazykem jsem sjel po jeho hrudi, několikrát jsem oblízl jeho chloubu, a pak jazykem vnikl do jeho nitra. Slastně zasténal, a prohl se v zádech. Chvíli jsem ho dráždil, a potom do něj vnikl dvěma prsty naráz. Jenom víc zasténal, a vybídl se, abych pokračoval. Přípravu jsem nějak zvlášť neprotahoval, rozepl jsem si své kalhoty, a vnikl do něj. Oba dva jsme slastně zasténali. Tohle jsem potřeboval, po celém týdnu. Pomalu jsem začal přirážet. Měl jsem takový pocit, že se hned udělám. Nic takového jsem ještě nezažil. Cítil jsem svůj vrchol, a tak jsem chytl Elieho přirození, a začal ho třít v tempu přírazů. Zanedlouho vyvrcholil. Já na sebe nenechal moc dlouho čekat, a zaplnil jsem jeho horké nitro svým spermatem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama