Watashitachi no Monogatari- Popis Postav

25. dubna 2015 v 14:07 | Sumiya and Sakakibara |  Watashitachi no Monogatari (Our story)
Nová povídka, kterou sme se Sakakibarou vymysleli ve škole, přesněji na angličtině. Je to trošku i to jak bychom chtěly se Sakakibarou žít. Je to Crossover za všech deset prstů. Aby ste byli v obraze, budou tam postavy z: 07 Ghost, Ouran Highschool Host Club, Binan Koukou Chiyuu Boiu-bu Love, Free!, Brother Conflict, Duabolik Lovers, Uta no Prince-sama, Kamigami no Asobi, NO.6, K-Project a já nevim ještě jaký. Budou se tam taky vyskytovat hentai scény a yaoi scény. Samozřejmě těch yaoi bude mnohem ale mnohem víc. Zatim Vám přidávám můj a Sakakibari charakter. No, teď se dám do opisování první kapitoly do wordu.


Sumiya Sawatari Sakamoto
Věk: 19
Výška: 180 cm
Známá jako Rudý Mág nebo Bloody Akuma (Krvavý Démon)
Popis:

Dlouhé rudé vlasy, modré oči, které mění barvu, bledá pokožka, vražedný pohled, nosí černé džíny, visual kei kabát, černé náramky svázané rudými provázky, dlouhé černo-červené nehty. Na hlavě nosí černý vojenský čepec a uprostřed má znak armády. Má vysoké, černo-červené tenisky. Poslouchá tvrdou muziku. Chová se drze a povýšeně. Na své přátele je milá a usměvavá. Většinou se jí všichni straní. Je pravá ruka generála armády. Připadá si opuštěná, ale její kamenná tvář nic nevyjadřuje. Na své okolí je chladná a nepříjemná. Je velmi chytrá, citlivá, krutá, milá a velmi mocný voják.


Sakakibara Mei Misaki
Věk: 20
Výška: 169
Známá jako Kamisama
Popis:

Usměvavá, stydlivá holka. Je pracovitá a nejlepší kamarádka Sumiy a Ayanamiho. Vlasy má bílo-zelené, a cop na levou stranu. Oči má modré jako nebe. Nosí krajkovou bílou košili. Rockovou sukni. Bílé nadkolenky, vysoké černé boty a gotický náhrdelník. Poslouchá J-ROCK, J-POP, K-ROCK a tak dále. Pracuje jako doktorka u armády. Umí se proměnit v kočku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama