My First Love

16. dubna 2015 v 18:39 | Sumiya |  Povídky na přání
Takže, tohle je povídka na přání pro Adís Eliadoru. Já vím, trvalo to hodně dlouho. Klidně si napiš ještě o jednu! U té ti to vynahrádím! Něco o tom: TenTen a Sakura jsou nové žákyně a Sasuke a Neji se do nich zamilovali. Karin furt otravuje Sasukeho a Nejiho. Nakonec to dopadne dobře. :D a omlouvám se že je tak krátka. Víc jsem toho prostě nevimyslela. :(

A taky nemám žádný obrázek gomenasai. :( Snad se bude líbit. Snažila jsem se


"Sasuke!!! Neji!!" Zakřičela Karin přes celou chodbu. Kluci ji však úplně ignorovali a vrátili se zpátky do třídy. Posadili se na svá místa přesně ve chvíli, kdy vběhla Karin. Měla to namířené k Sasukemu, ale když se k němu vydala, zazvonilo na hodinu a ona si šla sednout na své místo v zadu u okna. Dovnitř vešel učitel a za ním dvě dívky. Jedna měla veselý výraz a růžové vlasy…..vlastně, většina toho, co měla sebou bylo růžové. Druhá měla tvář bez výrazu a hnědé vlasy sčesané do dvou drdolu. Její věci byli v normálních barvách. "Chtěl bych vám představit dvě nové žákyně, které budou navštěvovat tuto třídu." Pokynul rukou a vyzval je, aby se představili. "Jmenuji se Sakura. Je mi 17 let a pocházím s Tokia." Řekla s úsměvem a uklonila se. "Jmenuji se TenTen a je mi 17 let. Pocházím s Tokia." Uklonila se bez výrazu. "Děkuji, děvčata. Posaďte se do volných lavic před Karin." Dívky se znovu uklonili a šli se posadit. Cestou prošli okolo Sasukeho a Nejiho kteří na ně koukali s čelistmi spadlými někde v přízemí. "Dnešní hodina bude zaměřena na historii Tokia….." Všichni si povzdechli a dali se do živého debatování. Až na Karin, která ho poslouchala všema ušima, co měla. Sasuke se zhoupl na židli a loktem se opřel o Nejiho lavici. "Co chceš tentokrát?" Vypálil mu pohledem díru do čela. "Nic. Jen se tě chtěl zeptat, co na ně říkáš. Mně se líbí Sakura." Pokrčil rameny. "Mě ani jedna." Odfrkl si Neji. Sasuke se na něj podíval pohledem, tak teď lžeš jako že sem baletka. "Trošku." Otočil hlavu na stranu." Sasukeho obočí vystřelilo pomalu až ke stropu. "Fajn, vyhrál si! Líbí se mi TenTen." Rozhodil rukama. Zazvonilo na přestávku a s tím učitel vystřelil z místnosti jako raketa. Sasuke a Neji se zvedli a vyšli ven. Karin se zvedla ze svého místa a šla za TenTen a Sakurou. "Jestli se přiblížíte k Sasukemu a Nejimu tak vás obě kopnu do příkopu!!! Ti dva sou jenom moji!!!" Zařvala na ně a oddupala zpátky do své lavice. "A koho to jako zajímá, ty zrzavá veverko?" Řekla TenTen s PokerFacem. Karin si jenom odfrkla a otočila hlavu směrem k oknu.

Zbytek dne probíhal v klidu. TenTen a Sakura ignorovali Karin, Sasukeho a Nejiho, Karin ignorovala Sakuru a TenTen, a Neji se Sasukem ignorovali Karin. Všichni byli z pokojení. Takhle to probíhalo po zbytek celého týdne. Neji a Sasuke to už nevydrželi a vrazili facku Karin která znovu křičela na TenTen a Sakuru *Nezájem~* . Sasuke z leva a Neji z prava. Rozbrečela se a utekla na záchody. Neji chytl TenTen za ruku a odtáhl ji někam na chodbu. Přitiskl ji na zeď a políbil na rty. TenTen se mu nebránila a objala ho okolo krku s rudými tvářemi. To samé udělal i Sasuke a odtáhl Sakuru někam na chodbu. Objal ji okolo pasu a políbil. "Budeš se mnou chodit?" Zeptal se Sasuke Sakury. "Když mi slíbíš, že mě neopustíš." Podívala se mu do očí. "Slibuju." Chytli se za ruce a odešli zpátky do třídy. Sakura se rozhlédla po třídě, a hledala svou kamarádku. A však jí nedošlo, že je s Nejim na chodbě. Neji se od ní odlepil a klekl si před ní. "Staneš se mou dívkou?" Usmál se na ni. TenTen byla rudá až za ušima. "Ano." Usmála se na něj. Neji vstal, chytl ji okolo pasu a spolu se vrátili do třídy, kde si Sasuke a Sakura vyměňovali zamilované pohledy. A jak to dopadlo s Karin? Nervově se zhroutila a skočila z okna. Dělám si legraci. Nervově se sice zhroutila, ale nezabila se. Nejiho a Sasukeho nechala být. Tak šťastný konec čtyřem středoškolákům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adís Eliadora Adís Eliadora | Web | 16. dubna 2015 v 19:39 | Reagovat

Vrááá! Kawaii:3 dekuji, akorát škoda, ze je to tak krátké, jinak parada, děkuji!*-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama