Yuuki in Wonderland - Společné Setkání část první

20. února 2015 v 14:22 | Sumiya |  Yuuki in Wonderland
Pár: Syo X Yuuki
Upozornění: Yaoi
Přináším Vám druhou kapitolu série Yuuki in Wonderland. Tahle část bude trošku více komplikovaná. Jinak ten to díl je jaksi, no nic moc co se příběhu týče, noo S vyplazeným jazykem. Jinak se tam oběví pár nových postav které se více oběví v dalších kapitolách. Přeji hezké počtení.


Probudil ho něčí dotek na tvář. Yuuki rozlepil svoje očka a podíval se na původ doteku. Syo. Oddychl si a pokusil se pomalu posadit. "Dobré ráno, Yuuki." Usmál se Syo a natáhl ruku k nočnímu stolku, kde vzal sklenici s vodou a podal ji Yuukimu který ji ochotně přijal. "Je ti líp?" Optal se Syo. "Jenom mě pořádně bolí hlava jako kdybych něco včera pil." Podíval se na Sya svým pohledem ale hned ho zase odvrátil a pohled radši zapíchl do sklenice. Syo se na něj furt upřeně díval až to Yuuki nevydržel a řekl lehce nabroušeně: "Co na mě tak koukáš?! Narostly mi snad kočičí uši?!" Ale Syo jen zatřepal hlavou, vstal, a vyrazil ke dveřím, na které někdo zatím zaklepal. Otevřel a tam stála jaký si kluk s dlouhými fialovými vlasy a nějakou pistolí. "Taiki, co tu chceš? Nemáš být náhodou se svým bratrem Masaem?" Optal se příchozího, který už byl uvnitř a rázoval si to k posteli, kde seděl Yuuki. Syo ho zastavil. Taiki se na něj milé usmál, odhodil zbraň a skočil po něm. Syo se usmál a objal ho okolo pasu. "Kdo je to?" Zeptal se zvídavě Yuuki svého společníka. "To je Taiki-chan. Je velmi milý a přítulný. Nemusíš se ho bát Yuuki." Konejšivě se na něj usmál. "Jak ke komu." Dodal po chvíli Syo a než se naděl, po Yuukim se sápal Taiki. "Taiki! Jdeš na něj moc rychle! Dnes je mu čerstvých patnáct let, tak se opo-".
"Ahh. Tak patnáct. Dneska. Tak když už má ty narozeniny, co mu takhle dát malý 'dárek'? Co říkáš, Yuuki?" Optal se jej a políbil ho na tvář. Yuuki ihned zrudl a připomínal spíše zralou jahodu. "A jaký by to byl dárek?" Zeptal se Yuuki s obavami. "Hmmm, to je tajemství." Uculil se na něj a pohledem zamířil k Syovi který věděl, kam tim míří. Chtěl ho. To mu bylo jasné. By mě zajímalo, koho si tam Taiki přizve...určitě za chvíli řekne, že skočí pro Mizukiho a Naoko, a potom půjde za Masaeam a Tetsuyou. Pomyslel si Syo. "No, skočím pro Mizukiho a Naoko a potom půjdu za Masaem a Tetsuyou." Je jak otevřená kniha. Pousměje se Syo a jde za Yuukim, kterého vezme do náruče ve které se schoulí do klubíčka a zase usne. "Jeho nejoblíbenější čiností bude asi spaní." Vysvětlí Taikimu který na něj kouká s otevřenou pusou. "Tak jdem?" zeptá se nervózně Syo. "Yup!" Usměje se, sebere svou zbraň a míří si to do zahrady, která je plná růží, lilií, tulipánu a keřů všech možných tvaru a někdy i barev. Trávník je úhledně posekaný, krásně zelený a přes něj vedou cestičky.
"Jsem tady!!" Zavolá Taiki když dojdou do velkého zámku. "Taikiii!" Zakřičí najednou někdo a zpoza velké vázy se vyřítí mladík s kloboukem, tetováním pod očima a srdcovými karty v ruce.
"Moc se mi po tobě stýskalo!" řekne jiný, jemnější hlas a z poza velkého sloupu vylezl mladíček s kočičími ušima a ocáskem.
"Ahhhhh! Už zase po mě něco chtěj?!" Zavrčí muž s povědomím hlasem a všichni, až na Yuukiho, se na něj podívají. A když zjistí, že je to Mizuki radši se dvorní dámy a všichni schovají, kromě : Sya s Yuukim v náruči, Matsua, Taikiho, Naoka a mladičkého klučiny s kočičími ušima. "Ahh, Yuuki. Už jsi vzhůru?" Optá se Syo když mu vyskočil z náruče. "C-co?" Vypadne z něj. "Co tím co myslíš?" nechápe kočičí chlapec. Yuuki je všechny přejede ublíženým pohledem a začne: "Co se to tu děje? Proč…proč jste všichni…takový…divný?" Padne na kolena a rozplaká se. "Yuuki?" Skloní se k němu všichni. "Neplakej, Yuuki." A zezadu ho objal Taiki. Ale on mu ucuknul a skočil do Syovi náruče ve které se zachumlal. "Yuuki, buď v klidu, to bude dobré. U nás jsi v bezpečí." Uklidňuje ho. Ale on už zase spal. "Tak a dost! Žádný dárek! Yuuki se semnou vrátí!" Vstal a s Yuukim v náruči mířil k sobě do domu. Nikdo nic nenamítal, protože ví, že když se namíchne, schová se i drobek pod stolem.
"Yuuki, je mi to líto." Zašeptá někdo do jeho ouška. Yuuki se chce vytrhnout, ale ta osoba mu brání. "Syo?" Zeptá se a přestane se vrtět. Místo toho ho obejme a políbí na tvář. "Yuuki? C-co to děláš??" Nechápal Syo. "No…víš já...já bych…chtěl zkusit… 'tamto'." Zardí se Yuuki. Syo se pousměje a polibek mu oplatí ale né na tvář, ale na rty. Yuuki ho hned obejme okolo krku, aby mu neutekl. Syo udělal to samé. Povalil ho pod sebe a rozepl mu jeho košili. Nebránil se. Přisál se k jeho krčku. Nebránil se. Postupoval dál až k jeho bradavkám, které sál, olizoval a lehce kousal. Nebránil se a vzdychal. Posouval se až k jeho kalhotám, které mu rozepl a sundal. Nebránil se. Sundal mu spodní prádlo a najednou někdo vrazí dovnitř a Yuuki se Syem můžou vypustit duši. "Tak ty sis ho chtěl nechat pro sebe?" Pozvedne obočí Mizuki a Naoko se na ně hloupě culí. "Mizuki." Syo vstane a dojde k němu. Nakloní se k jeho uchu a něco mu zašeptá. Mizuki se jenom perverzně usměje, a spolu s Naoko se vydají za Syem k Yuukimu který leží nahý na posteli. "Syo?" Zašeptá Yuuki. "Neboj se, já a Naoko ti nic neuděláme. Jenom trošku pomůžeme Syovi." Pohladil ho po vlasech Mizuki. "Já se…já se tě nebojím!" řekl rázně Yuuki. Ale hned svůj názor změnil, když se na něj Syo, Mizuki i Naoko naráz vrhly. Mizuki o pečovával jednu bradavku a Naoko tu druhou. Syo si to od jeho pupíku rázoval, až k jeho přirození které uchopil hned do úst až po kořen. Yuuki se prohnul v zádech a hlasitě zasténal. Přeci jenom to ještě nedělal. Yuuki Syovi zajel rukou do vlasů a prohrábl je od kořínků tak silným stiskem, že Syo trochu zakňučel bolestí. Když to Yuuki uslyšel, vlasy mu rychle pustil. Ten se pro sebe usmál a začal si prstem hledat jeho vstup. Když k němu dorazil, začal ho pomalu dráždit a zasouvat jeden článek prstu za druhým až ho do něj strčil úplně. Pomalu do něj zasunul druhý a třetí prst. Důkladně si ho připravoval. Syo a Mizuki mu nechtěli ublížit. A co se týče Naoka, tak ten je vždy uke. Pomalu z něj vystoupil prsty a nahradil je svým penisem. Pomalu do něj vnikl až po kořen. Yuuki rozevřel oči do kořán a zůstal v němém výkřiku. Z rozevřených očí mu začaly tryskat slzy bolesti. Syo se ani nehnul. Čekal, až si na to zvykne. Naoko se zatím dostal k jeho rtům a začal je líbat a dostávat se jazýčkem do jeho úst. A Mizuki rukou zabloudil k jeho přirození a začal v pomalém tempu třít. Yuuki se pod jejich péčí rozplýval slastí. Když Yuukiho stažené svaly povolily, Syo se začal pomalu pohybovat. Hledal to citlivé místečko uvnitř něj.
"Aahh!!" Zasténal Yuuki a vyvrcholil. Syo přirážel dál, až nakonec také vyvrcholil. Vystoupil z něj, vydýchával svůj orgasmus, zapnul si kalhoty, vzal si Yuukiho do náruče a lehl si vedle Mizukiho který k sobě tiskl Naoko jako nějaký ho plyšáka.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama