Učitel matematiky aneb akce v kabinetě

21. února 2015 v 11:31 | Sumiya |  JednoKapitolovky
Pár: Chitose Yo X Akiyama Himori
Upozornění: Yaoi, OOC
Fandom: K-Project

Taak....to že píši čtyři povídky najednou je můj problém ale to že je tahle povídka úplně ale úplně první, jedno neni. Je to jenom OOC a využití postav z tohoto anime. Něco k ději: 17-letý Akiyama Himori se zamiloval do svého učitele matematiky, takže mu to dělá malý problém. Netuší, že u Chitoseho je to stejné. Na hodině ho vyvolá ale on na tabuli nic nenapíše. Potom, mu Chitose řekne, ať příde za ním do kabinetu a on mu vysvětlí to, co nechápe. No, a jak to obvykle bývá, s takových problému vzniká yaoi. Hezké počtení.


Vstával do školy jako vždy. V 6:00 hodin vstával, v 6:10 byl vysprchovaný, 6:20 oblečený do školní uniformy. Když byl oblečen, šel se do kuchyně nasnídat jako vždy. Vše až na to, že nechtěl tam, kam se každý den připravoval - škola. Né že by mu nějak nešla, to ne, ale byl tam někdo, kdo mladíkovy dělal nemalý problém. Ten problém byl učitel matematiky Chitose Yo. Miloval ho, svého matikáře?! Nemohl tomu ani uvěřit. Ani ve snu by ho to nenapadlo natož něco uskutečnit.
"Akiyama Himori, k tabuli!" Vyvol ho učitel Chitose. Proč zase já?! Zanadával si v duchu Himori když šel, neochotně, k tabuli. "Napiš: 480x 40+ 814: 2- 10, ostatní si to napíšou do sešitů." Když to dořekl, všichni se dali do práce až na Himoriho, ten se s tim jako jediný rval, ale nešlo mu to. Na to zazvonilo a on nenapsal ani čárku. "Můžete jít. A ty, Himori, přijdeš za mnou do kabinetu matematiky, a řekneš mi, co ti nejde nebo čemu nerozumíš, ano?" Řekl mu mile a čekal na odpověď. "Ano pane učiteli." Odpověděl a šel si sbalit věci.
Těšil se na něj. Moc se těšil na Himoriho přítomnost a jeho kabinetě. Na to někdo zaklepal na dveře. Dotyčný čekal až ho Chitose vyzve k tomu, aby vešel do místnosti. "Vstupte!" Otevřely se dveře a v nich stál Himori. "Tak jsem tady, pane učiteli." Opatrně mu řekl. Měl strach, co mu může udělat. "Co tam tak stojíš u těch dveří, pojď sem ke mně a…klepeš se jak ratlík politý studenou vodou, zlato. Neboj, já ti neublížim." Dořekl to, a pomalím , velmi klidným krokem se k němu vydal. Jeho reakce byla akorát taková, že začal couvat. Couval furt a furt dokud nenarazil do zavřených dveří. Lekl se, když třískl rukama u jeho hlavy, mohl vyletět z kůže. "Copak? Máš ze mě tak velký strach?" Ušklíbl se na něj. "Já…já se…vás…ne…nebojím…" Vykopl ze sebe s námahou. "Promiň Koťátko, ale klepeš se. Není ti v tý uniformě zima? Pojď ke mně, já tě zahřeju…" A než se Himori naděl, držel ho v náruči a nesl ho ke stolu. Tam si ho vysadil a začal ho líbat na rty. Ale né vášnivě, a dravě, líbal něžně a mile. Prohluboval jejich polibek a pomalinku se začal probojovávat přes rty a hradbu zoubků svým jazykem. Nakonec se mu Himori poddal a objal ho okolo krku svými hubenými ručkami. Poté se Chitose odtáhl a začal Himorimu svlékat jeho uniformu, hrál si s jeho knoflíčky. "Proč…to děláte?" Zakňučel Himori v otázce. "Protože tě dlouho miluju, Himori. Nechtěl jsem si to připustit ale je to tak, líbil si se mi již od prvního ročníku." Vybalil na něj a částečně mu odpověděl na jeho otázku. Ten si to ani neuvědomil, a byl na stole úplně nahý, a když si to uvědomil, zrudl jak rajčátko, no, v jeho případě to byla zralá jahoda. "Tak krásný…" Zavrněl a začal ho líbat na krčku, poté se začal posouvat níže k jeho bradavkám a obě dvě začal dráždit nehty. Himori si skousnul ret přitom, když učitelův jazyk se vrhnul na jeho vzrušenou erekci. Nejprve olizoval špičku, a pak ho pohltil až po kořen do úst. Pohyboval hlavou v nepravidelném tempu nahoru a dolů. Měnil tempo z pomalého do rychlého a naopak. Himori se mohl zbláznit. Nenechavou rukou si našel jeho vstup, který začal dráždit, druhým do něj něžně vniknul a Himorimu s očí začaly téct slzy. Nechal mu chvíli na zvyknutí. Po chvíli se Himori uklidnil a povolil sevření svých svalu. Pomalu do něj vnikl i druhým prstem.
"Pro…síím…hmm." Zakňučel Himori. "Copak? Je ti to nepříjemné?" Optal se jej. Nechtěl mu ublížit. "Hmm…vi…víc… Prosím…" Zaškemral a pohlédl na něj svýma velkýma zelenýma očima. "Zlato…moc rád bych ti to dopřál…ale nechci ti ublížit. Ještě chvíli vyčkej." Líbl jej na bříško a dál pohyboval prsty, zasouval je hlouběji a roztahoval je od sebe. Když už se mu zdála příprava dostatečná, vyklouzl z jeho těla a prsty si mlsně olízal. Poté si sundal kalhoty i se spodním prádlem a něžně vnikl do jeho těla. Oba slastně zavzdychali a okolo Chitoseho penisu se jeho svaly stáhly. Dal jemu i sobě chvíli aby si zvykli na ten pocit. "Uvolni se, Himori…" Řekl s pokusem se ho aspoň trochu uklidnit. "To…to nej…nejde..hmm…" Zakňučel a objal ho okolo krku ještě pevněji. "Miluju tě…" Zašeptal mu Himori do ucha. Chitose se se nad jenom pro sebe usmál, uchopil mladíkovu z cela vzrušenou erekci a začal ji třít v pomalém tempu. Chlapec mu zavzdychal do ucha a povolil sevření svých svalů. Chitose se v něj začal pomalu pohybovat. "Tak…těsný…mmm…" Zavzdychal slastně. Začal zrychlovat přírazy do jeho těla. Oba cítili, že moc dlouho nevydrží. Himori s hlasitým výkřikem vyvrcholil a potřísnil své i učitelovo bříško svým spermatem. Chitose nevydržel to stažení svalů a vyvrcholil do jeho nitra, samozřejmě za doprovodu hlasitého zasténání.
Himori se svezl po stolní desce a nebýt jeho učitele, tak se válí na zemi a klepe se zimou. "Oh…odnesu tě domů…" Promluvil k němu Chitose. "Ne. J-já chci být s tebou." Řekl mu do očí a usmál se na něj tím svým typickým stále ještě dětským úsměvem. "Ale co tvoje rodiče? Nebudou tě hledat?" Nechtěl, aby měla jeho lásečka průšvih. "Těm je to jedno. Řekli, že stačí jen zavolat a…….." Usnul v půlce věty. By mě zajímalo, jak teď chceš zavolat ty moje Růženko. A líbnul jej na jeho roztomilý nosík. Já to nějak vymyslím. Pomyslel si Chitose. Ale to už nesl své zlatíčko k sobě domů. Nehodlal se o něj s někým dělit, byl celý jenom, ale jenom jeho…"Miluji tě, Akiyama-kun…" To bylo poprvé, co mi tak někdo řekl. Pomyslel si, když usnul v náruči někoho, koho miloval - Svého učitele matematiky. Jaká ironie, že?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama