Miluju tě, navždy

23. února 2015 v 4:38 | Sumiya |  JednoKapitolovky
Pár: Ayanami X Teito
Upozornění: Shonen-ai a hezký příběh


Něco k ději: Nevím která to byla episoda ale jeto ta, kde Teito napadl Ayanamiho. Hyuuga Teita odvede do cely. Potom tam příde Ayanami a víc neřeknu protože bych řekla úúplně všechno.S vyplazeným jazykem



Myslel, že když se ho pokusí zabít, třeba se mu to i podaří. O čemž dost pochyboval. Ale kdyby řekl, že ho chce zabít kvůli tomu, že mu zabil otce, tak by lhal. Chtěl se ho pokusit zabít jen proto, aby se mu zhnusil, aby ho nechal být, ať si najde někoho jiného a lepšího než je on. Ale on se nedal odbít. Šel si za tím, co chtěl. Sice si ho tvrdě vybojoval, ale když Teito vidí, jak kvůli němu ztrácí vojáci důstojnost proti Ayanamimu, chce se mu brečet. Miluje ho, nechce ho zranit, ani ztratit. Jen kvůli hloupé lásce, Ayanamiho málem zabili. Což u něj není vůbec normální. Ten ví o malé myšce dřív, než se tam vůbec objeví, a to měsíc předem.
Šli jako každé obvyklé ráno z porady. Prošli okolo několika dveří. Hyuuga a Konatsu šli něco vyřizovat s kadety, Kuroyuri a Haruse šli na nějakou důležitou misi a Ayanami šel něco probrat s generálem a poručíkem. Bylo by normální nebýt Teita Klaina, který chtěl zaútočit na Ayanamiho.
"…Miroku Vás žádá, abyste si vzal na starost tuto misi, Ayanami-sama." Začal s výkladem poručík. "O jakou misi se jedná?" Optal se chladně. "Jedná se o-" Zarazil se. Najedou, se rozrazily dveře, a dovnitř někdo vtrhl. "Ayanami! Ty zmetku!!" Zařval Teito, a chtěl zaútočit svým zaiphonem. Ale najednou se tam objevil černovlasý muž s brýlemi a Teita jedním chmatem dostal na břicho. "Pust mě! Slyšíš?! Slez ze mě?!" Vztekal se Teito. "Hyuugo, odveď ho do vězeňské cely." Podal rozkaz Ayanami. "Ale Aya-tan, chtěl tě zabít." Narážel na to, co se stalo před chvílí. "No právě proto. Vyřídím to sám. Tak ho tam okamžitě odveď!" Rozkázal mu. Ten jen zasalutoval a mazal i s Teitem do cely.
Hyuuga otevřel dveře jeho cely, kde ho připoutal k židli, která byla uprostřed místnosti. Černovlasý muž se k němu na klonil a zašeptal: "Za to, že jsi napadl Aya-tana, budeš potrestán. A nikým jiným než…….Aya-tanem…" Poté se narovnal, upravil si meče, otočil se na podpatku a zamířil ke dveřím, které poté s hlasitým třísknutím a cvaknutím klíče v zámku, zavřel. Hned, co Hyuuga odešel, se Teito nějakým způsobem uvelebil na nepohodlné židli a usnul. Probudilo ho až další otevření dveří. Tentokrát v nich nebyl Hyuuga, ale Ayanami. "Vidím, že jsi stejně agresivní jako před třemi roky…" Zašklebil se škodolibě Ayanami. "Co ty o tom můžeš vědět?!" Vystartoval po něm Teito. "Vím to, že tě nehodlám pustit. To je to. Toužím po tom, tě věznit. Buď tu budeš dobrovolně, s volným pohybem. Nebo nedobrovolně, bez dalších pokusů a volného pohybu. Máš jedinečnou šanci si to rozmyslet." Usmál se na něj s pokusem ho k tomu dokopat. "A…proč bych ti měl jako věřit…" Sklopil hlavu a po tváři mu sjela slza. "Proč?…. Protože tě miluju. Tak proto." Udělal krok do předu. Teito se začal třást. "Jsem si vědom, že jsi mne nechtěl zabít proto, co jsem udělal v minulosti, mám pravdu?" Podíval se na něj vážně. "Jak si to…" Zvedl k němu hlavu, a lekl se, když zjistil, že má jeho obličej pár centimetrů od toho svého. Zrudl jako rajče a spustil: "Chceš to vědět?!" Přikývl na souhlas. "Já tě miluju, a nechci, abys měl problémy, a kvůli mně. Proto sem tě napadl. Chtěl sem-" Skočil mu do řeči. "Se mi zhnusit." Najednou povolil řetěz a Teito jen koukal a čekal, co udělá. "Teito…" Zašeptal a objal ho okolo pasu. Teito se postavil na špičky, objal ho okolo krku a políbil ho. "Ayanami, prosím, odpusť mi za to, co jsem provedl." A znovu se rozplakal. "Odpustím, když semnou zůstaneš navždy." Pohladil ho po vlasech Ayanami. "Zůstanu…navždy."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama