Co se zdá, může být...

14. února 2015 v 17:17 | Sumiya |  JednoKapitolovky
Pár: Kusatsu Kinshirou x Zaou Ryuu
Upozornění: Yaoi a příběh o lásce
Fandom: Binan Koukou Chikyuu Bouei-bu Love

Takže tohle anime jsem ještě sice neviděla, ale moje skvělépřítelkyně mě toho přímo dokopala. Řekla: "Zkus napsat něco nového." Vhrožovala mi, no tak se rozhodla, abych napsala na pro mě né moc známe chlapce z anime Binan Koukou a něco dlouhýho. Dál si to jméno nepamatuju xD Něco málo o nich vim a ti, kteří toto anime znají, prosím nechte mě žít. Na 99% to bude OOC. Ale určitě se tam projeví Ryuuova dobrá nálada a Kinshirouva (nesnáším skloňování jmen) povaha alá ledový princ. Něco o ději: Ryuu bude mít jaký si sen o Kinshirouovi ve kterém Ryuu Kinshiroua zachrání před smrtí a uvědomí si, že ho miluje. Ryuu má strach mu to říct a když spolu bojují (sami) Kinshirou Ryuua srazí na zeď a on v záchvatu úzkosti vykřikne, že ho miluje. A Kinshirou se s toho skácí na kolena. Přeji hezké počtení.


Šel jsem po škole do klubu, kde jsme se normálně scházeli s klukama. Otevřu dveře. Nikde nikdo. Seběhnu schody a rozrazím dveře ven a vidím tam, jak se Kinshirou-senpai snaží schovat před nějakou věcí. Utíká, ale ta zrůda ho dohání. "Kinshirou-senpai!!" Vykřiknu a běžím mu pomoct. "Ryuu? Ah!!" Překvapeně se na mě podívá a sykne bolestí, když dostane bičem přes záda. Ta zrůda natahovala bič a chystala se znovu švihnout bičem. Ale já se transformoval a zastavil jí. Kinshirou padl na kolena a já k němu hned běžel. Brečel. Klekl jsem si k němu a objal ho. Schoulil se mi v náruči a začal: " Ta věc…všechny…zabila…a já…se snažil je zachránit, ale ona mě vyhnala…a pak jsem slyšel křik…potom vylezla ven a začala švihat bičem…" Snažil se mi vysvětlit situaci a já se do něj zamiloval. Byl tak zranitelný, přesto se snažil bojovat. "Kinshirou-senpai, miluju tě." Vzhlídl ke mně a já se na něj milé usmál. Jemu z očí znovu vytryskly slzy.
"Kinshirou!!" Ryuu s výkřikem spadl z postele a zanadával si pár sprostých slov. Poté, co se uklidnil, si říkal, co to bylo? Co měl znamenat ten sen? Varování? Nebo snad životní šance mu ukázat že není nejsilnější? Ne, on mu tam řekl, že ho miluje. Já se do něj asi zamiloval. Ve snu. Myslel si Ryuu když si na sebe oblíkal školní uniformu druhého ročníku. Sepnul si vlasy asi deseti sponami a podíval se do zrcadla. "Tak, a můžeme vyrazit." Vzal si svůj batoh s učením a šel do školy. Cestou se ještě zastavil u pokoje svého spolužáka Naruki Io a potom šli spolu do třídy Matematiky. Takhle se to táhlo do půl druhý. Poté co skončilo vyučování, zazvonil Ryuuv telefon. Zvedl to a začal :
"Halo?"
"Ahoj, to jsem já, En."
"Ahh, ahoj."
"Chtěl jsem ti říct, že dnes, Atsushi, Yumoto a já deme do aquaparku. Nechtěl bys jít s Ioem taky?"
"Já bych rád, ale dnes nemůžu. Jsem po škole tak že ne. Ale zeptam se Ioa jestli nechce."
"Io, nechtěl bys jít s Enem, Atsushim a Yumotem do aquaparku?" zeptal se Ryuu."Ohh, moc rád." Usměje se Io. Ryuu si vrátí telefon k uchu:
"Moc rád tam s vámi půjde."
"Tak mu řekni, ať čeká před bránou ve tři hodiny. Zatim."
"Zatim."
A položí telefon. "Máš čekat před bránou ve tři hodiny." Řekl mu Ryuu. "Dobře. Škoda, že jsi po škole. Tak se zatim. Měj se." Io šel pomalím krokem šel do zahrady. Ve které se začal se procházet a poté mířil k bráně.
Ryuu si to rázoval do nitra zahrady a na koho tam narazil. Kinshirou. Co tu asi chce. Je tu sám. Nemá sebou tam ty dva ani tu zelenou věc, která připomíná ježka. Pomyslel si Ryuu. Najednou se Kinshirou otočil. V jeho očích se nebezpečně zajiskřilo a na rtech se mu objevil škodolibý úsměv. Ale hned na to nasadil svůj poker face a mířil k Ryuuovi. "Co tu chceš?" Zeptal se chladně Kinshirou. "Jen se tu tak procházím. Chci si pročistit hlavu." Podíval se mu zpříma do očí. "Hmm, jaká náhoda, ale překážíš mi." Tentokrát měl v očích malí plamínky ohně, které říkali Dej si na mě BACHA! "Co?" Nechápal Ryuu. Tentokrát se Kinshirou zašklebil a transformoval se do své bojové podoby. Ryuu nic nenechal náhodám a taky se transformoval. Začal souboj jeden proti jednomu. První zaútočil Kinshirou a Ryuu se tomu vyhnul. Zaútočil znova ale to Ryuu nestihl odrazit nebo se vyhnout. Dostal velmi silnou ránu, která ho odmrštila na zeď, kde se o ni zastavil. "Miluju tě!!" Vykřikne najednou Ryuu. Kinshirou se najednou zasekne a padne na kolena s očima otevřenými do kořán. "Co?" Zašeptal Kinshirou. Ryuu si po chvíli uvědomí, co řekl a zčervená. Kinshirou vstane a zamíří k Ryuuovi. Klekl si před něj, vzal jeho tvář do svých dlaní, podíval se mu zpříma do očí. Ryuu v jeho očí zaznamenal něco jako lítost. Naklonil se k němu a políbil ho. Ryuu na něj vyvalil oči, div mu nevypadly. Pochvíli Kinshirou polibek rozpojil. "Asi bych ti měl něco říct." Začal Kinshirou. "Já bych ti taky chtěl něco říct." Zasípal do toho Ryuu. "Miluju tě." Řekli oba najednou a podívali se na sebe. Ryuu objal Kinshiroua, a zašeptal mu do ucha:
"Zůstaň se mnou, prosím."
"Zůstanu." A objetí mu oplatil. Rukou mu zajel pod jeho košili a pohladil ho po holých zádech. Ryuuem projel zvláštní pocit. "Smím?" Zeptal se Kinshirou. "H-hai." Zavzdychal již se vzrušením v hlase. Najednou si ho Kinshirou přehodil přes rameno a vyrazil ze zahrady. "C-co to děláš?" Zeptal se trochu otřeseně. "Přeci nebudem dělat 'tamto' na zahradě." Povzdychl si Kinshirou. "To máš…pravdu…" Odsouhlasil a nechal se nést do společenské místnosti, kdy tam v tuto dobu nikdo nebyl. "Zůstaň tady. Něco přinesu." Posadil Ryuua na sedačku a zamířil k druhým dveřím. "Už sem tu." Vrátil se asi po deseti minutách se dvěma pohárky zmrzliny. V jednom byla čokoládovo-vanilková zmrzlina a v druhém čokoládovo-jahodová. Jeden pohárek podal Ryuuovi který se do toho s chutí pustil. Vzal si jednu lžičku a zavrněl blahem. Něco takové snad nikdy nejedl. "Chutná?" Optal se jej Kinshirou s lehkým náznakem úsměvu. Ryuu horlivě zakýval hlavou pro souhlas. Když se Ryuu chystal dát si další, ukápla mu kapka na ruku a Kinshirou si toho všiml. Vzal Ryuuovu ruku a olízl tu kapku. V něm trhlo a zčervenal. Kinshirou povalil Ryuua na pohovku který na sebe díky pádu kydl zmrzlinu, přesněji na svůj hrudník. Počkat!! Kdy jsem si sundával košili? Kinshirou je rychlík. Podivil se Ryuu. "Ahh…" Zasténal, když mu Kinshirou olízl hruď a přitom mu sundával kalhoty a spodní prádlo. "K-kinshirou…Ahh…" Zasténal Ryuu. "Ano?" Podíval se na něj šibalsky. "N-nic…" Odvrátil tvář, aby neviděl, že je rudý až za ušima. Kinshirou se pousmál a přiblížil se tváří k jeho přirození, které olízl, od kořene až po špičku kterou několikrát obkroužil a nakonec pohltil celý penis do úst. Začal pomalu pohybovat hlavou a Ryuu se pod jeho péčí rozplýval stejně rychle jako zmrzlina na jeho hrudi. Kinshirou začal zrychlovat tempo pohybů a brzy na to Ryuu vyvrcholil. Kinshirou se natáhl pro polibek a nechal Ryuua ochutnat své semeno. Ryuu vše co mu bylo dáno, spolkl a najednou ucítil tlak na svém otvoru. Kinshirou do něj vnikl celý prstem a Ryuu vykřikl bolestí. Dal mu chvíli, aby se uvolnil. Ani za pět minut se začal svým prstem pohybovat. Přidal druhý prst. Když byla příprava hotová, vysunul z něj prsty, rozepl si kalhoty a na jeden příraz byl v něm až po kořen. Ryuu se prohnul v zádech. Zase chvíli počkal, aby si zvykli na ten pocit. Po chvíli začal přirážet. Jeho přírazy byli pomalé ale prudké. Začal zrychlovat a Ryuu se pod ním svíjel jako žížalka. Ryuu už ten nápor slasti nevydržel a vyvrcholil. Kinshirou na tom byl úplně stejně. Ještě chvilku do něj přirážel a pak se prohnul jako luk a vyvrcholil do jeho nitra. Sesunul se na tělo pod sebou a vydýchávali svůj právě prožitý orgasmus.

Kinshirou se zvedl a oblékl se. Chystal se říct Ryuuovi, aby se oblékl, ale když se na něj ohlédl, spal. Přišel k němu a pohladil ho po rudé tváři. Zabalil ho do svého bílého saka, vzal ho do náruče a odešel s ním do svého pokoje, kde ho omyl, převlékl, a uložil se sním do postele. Když se podíval na hodiny, bylo ně co po půl deváté. Přitiskl si ho ke svému tělu a pošeptal do jeho vlasů: " Tvůj sen z nás udělal milence….Co se zdá, může být…" A usnul.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 vozbujdenie vozbujdenie | E-mail | Web | 20. května 2018 v 0:08 | Reagovat

Malé mládě vedly k nespokojenému sexu a to způsobilo, že mnoho žen na falešné orgasmy jen zapůsobilo na muže. To není zdravý sex. Zkuste Maxi Size a zažít sex jako nikdo jiný. Mít malý penis je další příčinou impotence u mužů. Velká populace žen po celém světě by si přála, aby jejich muži měli dlouhé, široké a silné penisy. Vy jako člověk je vaší zodpovědností dát to své paní. http://vozbujdenie.com/titan-gel-na-slovensku-skutocne-recenzie-a-vysledky-ako-ho-pouzivat-a-ako-si-ho-objednat.html  Nemá vliv na jiné tělesné orgány těla. Reprodukční systém je také chráněn a neovlivněn. Mnoho filmových hvězd, které jsou spolehlivým zdrojem, použilo krém a daly pozitivní doporučení. Je to skutečný způsob, jak zvýšit velikost vašeho penisu. Nepotřebujete operaci na zvětšení penisu. Zvětší velikost takto. Erekce bude delší a pevnější, citlivost penisu se dvakrát zdvojnásobí. První viditelné změny – penis se zvyšuje o 1,5 cm. Váš penis bude více viditelný, zachová si jeho anatomicky správný tvar.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama